°C

Park jak nowy

fot. Łukasz Kulczyński
 

Konstrukcja kładki w parku Siemiradzkiego jest już gotowa- informują miejscy urzędnicy. Budowlańcy wykonali też część ścieżek od strony ul. Zacisze i do ogródków działkowych. Gotowe jest oświetlenie parku, część schodów m.in. przy punkcie widokowym. Na placu zabaw i siłowni są już nowe urządzenia oraz część rzeźb interaktywnych. Wykonano nawierzchnię placu tanecznego oraz zamontowano część ławek, koszy oraz toaletę. 

Teraz trwa renowacja punktu widokowego i ścieżek.  Montowana jest kładka, część schodów i kolejne elementy tzw. małej architektury. Wykonywany jest też  łącznik, umożliwiający poruszanie się osób na wózkach inwalidzkich za budynkiem amfiteatru oraz drugi, dla  rowerzystów, od ul. Wyszyńskiego. Powstaje też  aplikacja mobilna „Mój Park Siemiradzkiego”, która ułatwi poruszanie się po nim.

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku