°C

Konkurs krasomówczy w gorzowskim muzeum

redakcja gorzowska
 

Jak przemawiać, aby być słuchanym i do tego słuchanym z zainteresowaniem? O tym mieli przekonać dzisiaj jury uczestnicy wojewódzkiego etapu 35. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

Wydarzenie odbyło się w Muzeum Lubuskim przy ulicy Warszawskiej. Wbrew pozorom, przygotowanie się do takiego konkursu wcale nie jest łatwe – mówi Dorota Dąbrowska, konsultant Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie, organizatorka dzisiejszego etapu konkursowego i członek jury.

Jedną z uczestniczek dzisiejszego etapu jest Anna Martin ze szkoły w Krzeszycach.

Ze swoimi uczniami na konkurs stawiła się także Teresa Łukian, polonistka ze Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie.

Do wojewódzkiego etapu konkursu krasomówczego zgłosiło się 18 uczniów. Ci, którzy przejdą dalej, będą reprezentować nasze województwo na etapie ogólnopolskim w Legnicy i Gołubiu Kaszubskim.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku