°C

MP w akrobatyce: Są medale naszych!

M.Noskowicz
 

Dwa medale złoty i srebrny - zdobyli zawodnicy UKS "As" Zielona Góra podczas zakończonych dziś mistrzostw Polski seniorów w akrobatyce sportowej. Dwudniowa impreza odbyła się w Zielonej Górze.

Po złoty medal dość niespodziewanie sięgnęła na sam koniec rywalizacji męska drużyna UKS „AS” w skokach na trampolinie w składzie: Nagel Chmurzyński, Jakub Rogoziński i Łukasz Popławski. 

Srebro dołożyła poza tym kobieca dwójka w skokach synchronicznych. Krystyna Kleszcz i Claudia Prautzsch (na zdj.) mimo zdobycia tytułu wicemistrzowskiego odczuwały po zawodach lekki niedosyt:

Sztab trenerski UKS – mimo zdobycia dwóch medali – nie był do końca zadowolony z postawy zawodników, bo liczył na medale szczególnie w konkurencjach indywidualnych. O ocenę poprosiliśmy trenera UKS „As” Radosława Walczaka. 

Dodajmy, że w innym niedzielnym finale – skokach synchronicznych panów – Jakub Rogoziński i Łukasz Popławski zajęli czwarte miejsce. 

Maciej Noskowicz

Maciej Noskowicz
e-mail:
m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka