°C

Świdnica zbiera na leczenie wójta

Cegiełka dla Wójta
 

Mieszkańcy Świdnicy zbierają pieniądze na leczenie ciężko chorego wójta, Krzysztofa Stefańskiego, który od kilku miesięcy zmaga się z groźnym nowotworem.

W tej trudnej walce postanowili mu pomóc mieszkańcy, którzy założyli komitet społeczny „Cegiełka dla wójta” i zbierają pieniądze na jego leczenie.

Anna Bednarska, jedna z członkiń świdnickiego komitetu, podkreśla, że wójt zasługuje na ich wsparcie:

Jak się okazało, mieszkańcy Świdnicy chętnie przyłączyli się do akcji „Cegiełka dla wójta” i w krótkim czasie udało się już zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych.

– Ludzie byli bardzo hojni i jestem tym bardzo wzruszona – mówi Anna Bednarska:

Wzruszenia nie kryje też wójt Świdnicy Krzysztof Stefański, który jest bardzo wdzięczny za okazaną mu pomoc i dziękuje wszystkim mieszkańcom, którzy przyłączyli się do akcji:

Dodajmy, że w ramach akcji „Cegiełka dla wójta” 9 listopada w sali wiejskiej w Koźli odbędzie się zabawa charytatywna, a dzień później, 10 listopada, w świdnickim Ośrodku Sportu i Rekreacji specjalna impreza, w trakcie której charytatywnie wystąpi m.in. zespół Cadillac.

Wszystkie informacje o akcjach i zbiórkach pieniędzy na leczenie wójta gminy Świdnica można znaleźć na fejsbukowym fanpejdżu społecznego komitetu „Cegiełka dla wójta”.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku