°C

Spotkanie posła Marka Asta PiS z mieszkańcami Wschowy

Marek Ast

Poseł Marek Ast spotkał się dziś z mieszkańcami Wschowy. Szef lubuskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, także kandydat na posła, mówił o swoich dokonaniach dla miasta i powiatu wschowskiego, w czasie mijającej kadencji.

– Największym z moich osiągnięć jest budowa obwodnicy Wschowy, która znalazła się w rządowym planie inwestycji drogowych – powiedział poseł Ast:

Z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych były i będą remontowane gminne i powiatowe drogi – dodał poseł Marek Ast.

Jedna odpowiedź do “Spotkanie posła Marka Asta PiS z mieszkańcami Wschowy”

  1. Przez ostatnie cztery lata spełniliście może 10 % waszych obietnic, dawaliście mamonę w dużej części patologi żeby tylko zdobyć głosy,teraz krótko przed wyborami szybko jakieś obietnice które i tak nie będą zrealizowane byle by zdobyć głosy wyborców i dorwać się do koryta.Mieliście powsadzać aferzystów z poprzedniej ekipy rządzącej,miało nie być kolesiostwa i zatrudniania rodziny i znajomków i co ? Zadna afera nie wyjaśniona,żadne oskarżenia nie udowodnione ,za to u was jeszcze więcej niż u poprzedników kolesiostwa i nepotyzmu połączonego z brakiem zwykłej ludzkiej uczciwości.Jesteście jeszcze większymi złodziejami niż wasi poprzednicy i ja do tego procederu ręki nie będę przykładał głosując.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.