°C

Pomóżmy Laurze Białaszczyk

Zdjęcie z albumu rodzinnego
 

18-letnia Laura Białaszczyk z Białobłocia, uległa we wrześniu tego roku tragicznemu wypadkowi.

Osiemnastolatka straciła prawe oko oraz uszkodzeniu uległa znaczna część jej twarzoczaszki. Laura przeszła już pierwsze operacje. Mówi Mariola przyjaciółka rodziny Laury.

W ramach wsparcia dla Laury, rodzina i przyjaciele organizują w najbliższą niedzielę w stadninie „Ornowia” w Kiełpinie dzień otwarty, gdzie będzie można pomóc osiemnastolatce.

To nie wszystkie przedsięwzięcia szykowane dla Laury. 20 października wójt gminy Deszczno zaprasza o godz. 14.00 do hali sportowej, gdzie odbędzie się turniej piłki nożnej. Organizatorzy oprócz rozgrywek sportowych szykują również licytacje, a cały dochód z turnieju zasili konto dziewczyny. Na portalu zrzutka.pl zorganizowana została także specjalna akcja pod hasłem „Rehabilitacja i rekonstrukcja twarzy dla Laury Białaszczyk”.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku