°C

O włos od tragedii

 

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło na strzeżonym przejeździe kolejowym w Dobiegniewie. O mały włos doszłoby do tragedii – samochód wpadłby pod nadjeżdżający pociąg.

Na jednym z portali społecznościowych został opublikowany film przez mieszkańca gminy Dobiegniew o  niebezpiecznej sytuacji z jego do jakiej doszło wczoraj na strzeżonym przejeździe kolejowym w Dobiegniewie. O mały włos, gdyby nie czujność innego kierowcy i jego samego zginałby w swoim samochodzie pod kołami rozpędzonego pociągu towarowego. Jak mówi sierżant sztabowy Tomasz Bartos rzecznik prasowy Komendy Powiatowej w Strzelcach Krajeńskich, policja jest już w posiadaniu tego materiału.

Po uzgodnieniu z autorem filmu, materiał trafił także do rzecznika prasowego PKP Polskich Linii Kolejowy SA z prośbą o komentarz. Jak informuje Zbigniew Wolny z biura prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wyjaśnieniem tej niebezpiecznej sytuacji zajęła się komisja kolejowa.

Jak dodaje rzecznik strzeleckiej komendy gdy przekraczamy przejazd kolejowy nawet strzeżony należy zachowa szczególna ostrożność.

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku