°C

Gdzie jest najwięcej tzw. dzikich wysypisk?

fot. pixabay
 

Śmieci są ogromnym problemem, jeśli są porzucane w nieodpowiednich miejscach; apelujemy by gromadzić je w stosownych miejscach, najlepiej selektywnie zbierać, a nie wyrzucać ich do lasów - mówi szef resortu środowiska Henryk Kowalczyk.

 

Jeśli nie widzisz grafiki, kliknij tutaj.

W ubiegłym tygodniu na terenie Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie) para prezydencka zainaugurowała ogólnopolską akcję sprzątania lasu „sprzątaMY”. Prezydent Andrzej Duda oraz Agata Kornhauser-Duda wraz z uczniami, harcerzami, członkami Ligi Ochrony Przyrody, żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej oraz leśnikami sprzątali fragment Puszczy Białej. Podobne akcje odbywają się w całej Polsce.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku