°C

Pożar dawnego młyna. Droga zamknięta

Straż Pożarna
 

Osiem zastępów Straży Pożarnej gasiło w nocy pożar nieczynnego młyna w Zwierzynie. Pustostan został poważnie uszkodzony, ale nikt nie był poszkodowany .

Zgłoszenie o pożarze dawnego młyna – budynku o powierzchni ok. 700 m kw., w którym niegdyś była również dyskoteka – straż otrzymała około północy z soboty na niedzielę. Paliło się poddasze obiektu. W akcji gaśniczej brali udział strażacy zawodowi i ochotnicy z pow. strzelecko-drezdeneckiego.

– Pożar został opanowany po dwóch godzinach. Nikt nie został w nim poszkodowany. Obecnie trwa dogaszanie budynku i częściowa jego rozbiórka – mówią strażacy. Konieczne jest usunięcie elementów grożących zawaleniem się, m.in. na przyległą drogę wojewódzką, na której ruch został wstrzymany.

Na razie nie jest znana przyczyna pożaru.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku