°C

Pożar dawnego młyna. Droga zamknięta

Straż Pożarna

Osiem zastępów Straży Pożarnej gasiło w nocy pożar nieczynnego młyna w Zwierzynie. Pustostan został poważnie uszkodzony, ale nikt nie był poszkodowany .

Zgłoszenie o pożarze dawnego młyna – budynku o powierzchni ok. 700 m kw., w którym niegdyś była również dyskoteka – straż otrzymała około północy z soboty na niedzielę. Paliło się poddasze obiektu. W akcji gaśniczej brali udział strażacy zawodowi i ochotnicy z pow. strzelecko-drezdeneckiego.

– Pożar został opanowany po dwóch godzinach. Nikt nie został w nim poszkodowany. Obecnie trwa dogaszanie budynku i częściowa jego rozbiórka – mówią strażacy. Konieczne jest usunięcie elementów grożących zawaleniem się, m.in. na przyległą drogę wojewódzką, na której ruch został wstrzymany.

Na razie nie jest znana przyczyna pożaru.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.