°C

Sobotni Konkurs Sportowy (21.09)

sks
 

W ostatniej z wrześniowych eliminacji Sobotniego Konkursu Sportowego, nikomu z uczestników, nie udało się prawidłowo odpowiedzieć na trzy pytania i awansować do finału, który odbędzie się 28.09. Z poprzednich eliminacji miejsce w finale zapewnili sobie: Jacek Biereśniewicz i Jacek Stankiewicz z Zielonej Góry oraz Marek Stachowiak z Gorzowa.

 

A oto pytania na ktore prawidłowo odpowiedzieli uczestnicy SKS (21.09):

1. Gdzie swój pierwszy mecz w tegorocznych mistrzostwach Europy rozegrali polscy siatkarze? Odp. W Rotterdamie, gdzie pokonali Estonię 3:1.

2. Która z lubuskich drużyn piłki ręcznej, występująca w poprzednim sezonie w rozgrywkach ligowych, nie zagra w lidze w sezonie 2019/20? Odp. Piłkarki ręczne Lidera Świebodzin.

3. Który z zawodników zdobył najwięcej tytułów mistrza Polski w skoku wzwyż? Odp. Artur Partyka – 12, a Jacek Wszoła 11, a raz miał srebrny medal.

4. W którym z tenisowych turniejów Wielkiego Szlema w grze podwójnej triumfował Wojciech Fibak? Odp. Australian Open 1978, a jego partnerem był Australijczyk Kim Warrick.

RANKING 2017-2019:

28 – Marek (Gorzów)

19 – Grzegorz (Gorzów), Jacek S. (Zielona Góra)

17 – Artur (Urzuty)

9 – Piotr (Lubiszyn)

6 – Daniel (Zielona Góra), Arkadiusz (Nowa Sól)

5 – Marian (Różanówka), Marek (Sława)

3 – Jacek B. (Zielona Góra)

2 – Dariusz (Nowa Sól), Zdzisław (Torzym), Oskar (Nowe Kramsko)

1 – Czesław (Trzciel), Kazimierz (Myszęcin), Leszek (Mirocin Górny), Zdzisław (Kożuchów), Paulina (Kargowa), Zbigniew (Smolary), Witold (Zielona Góra), Leszek (Torzym).

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku