°C

Nowy szef i nowe porządki w wydziale komunikacji UM

redakcja informacji

Zmiany w wydziale komunikacji urzędu miasta. Do niedawna mieszkańcy często skarżyli się na częsty brak numerów wydawanych przez kolejkomat i na długie oczekiwanie.  Od niedawna wydziałem kieruje nowy szef, Bartosz Kmita. Już zdążył wprowadzić zmiany. – Musimy szanować czas naszych klientów- mówi Bartosz Kmita. I nie kończy na słowach, bo – jak trzeba- sam siada w okienku obsługi mieszkańców:

Jednym z większych problemów w wydziale komunikacji były osoby, które pobierały kilka numerów lub firmy pośredniczące w rejestracji pojazdów. – Te kwestie także zostały rozwiązane- mówi szef wydziału:

 Tylko w sierpniu wydanych zostało ponad 4 tys. biletów. Bartosz Kmita zapowiada kolejne zmiany. Szuka m.in. nowych pracowników.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.