°C

Nowy szef i nowe porządki w wydziale komunikacji UM

redakcja informacji
 

Zmiany w wydziale komunikacji urzędu miasta. Do niedawna mieszkańcy często skarżyli się na częsty brak numerów wydawanych przez kolejkomat i na długie oczekiwanie.  Od niedawna wydziałem kieruje nowy szef, Bartosz Kmita. Już zdążył wprowadzić zmiany. – Musimy szanować czas naszych klientów- mówi Bartosz Kmita. I nie kończy na słowach, bo – jak trzeba- sam siada w okienku obsługi mieszkańców:

Jednym z większych problemów w wydziale komunikacji były osoby, które pobierały kilka numerów lub firmy pośredniczące w rejestracji pojazdów. – Te kwestie także zostały rozwiązane- mówi szef wydziału:

 Tylko w sierpniu wydanych zostało ponad 4 tys. biletów. Bartosz Kmita zapowiada kolejne zmiany. Szuka m.in. nowych pracowników.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku