°C

Rozpoczyna się festiwal Osthafen

Theater des Lachens
 

We Frankfurcie nad Odrą, ale i w Słubicach będzie można oglądać spektakle przygotowane przez teatry lalkowe z kilku krajów Europy. Dziś rozpoczyna się bowiem ósmy już Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek i Przedmiotu - Osthafen. Impreza odbywa się co dwa lata, a jej gospodarzem jest przez Theater des Lachens czyli Teatr Śmiechu.

– Theater des Lachens jest teatrem lakowym, który tą formą przekazu chce wywoływać śmiech, którego nie ograniczają granice, hierarchia, płeć, wiek czy wiara – mówi Arkadiusz Porada, aktor Theater des Lachens.

 


Po festiwalowych emocjach będzie się można zrelaksować na festiwalowym party. Dziś zagra zespół z Rosji, jutro z Niemiec. Festiwal Osthafen potrwa do niedzieli.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku