°C

Rozpoczyna się festiwal Osthafen

Theater des Lachens

We Frankfurcie nad Odrą, ale i w Słubicach będzie można oglądać spektakle przygotowane przez teatry lalkowe z kilku krajów Europy. Dziś rozpoczyna się bowiem ósmy już Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek i Przedmiotu - Osthafen. Impreza odbywa się co dwa lata, a jej gospodarzem jest przez Theater des Lachens czyli Teatr Śmiechu.

– Theater des Lachens jest teatrem lakowym, który tą formą przekazu chce wywoływać śmiech, którego nie ograniczają granice, hierarchia, płeć, wiek czy wiara – mówi Arkadiusz Porada, aktor Theater des Lachens.

 


Po festiwalowych emocjach będzie się można zrelaksować na festiwalowym party. Dziś zagra zespół z Rosji, jutro z Niemiec. Festiwal Osthafen potrwa do niedzieli.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.