°C

Funkcjonariusze fiskusa świętowali w Zielonej Górze

Fot. A. Steciąg
 

W Zielonej Górze odbyły się dziś uroczyste obchody Dnia Administracji Skarbowej. Z tej okazji na pl. Bohaterów zebrali się funkcjonariusze celno-skarbowi z całego regionu, parlamentarzyści, władze wojewódzkie i samorządowe, a także przedstawiciele służb współpracujących z lubuską administracją skarbową.

Jak podkreślał Adam Andrzejewski, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, dzisiejsze święto to ważne wydarzenie, które jest też okazją do podsumowania dotychczasowej, ponad dwuletniej pracy jego jednostki:

Pracę funkcjonariuszy celno-skarbowych z województwa lubuskiego chwalił dziś także w trakcie uroczystości Piotr Dziedzic, zastępca szefa Krajowej Administracji Skarbowej:

Również wicewojewoda lubuski Wojciech Perczak dziękował dziś funkcjonariuszom i pracownikom Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, podkreślając ich ważną rolę w państwie:

Dodajmy, że w czasie dzisiejszej uroczystości Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze otrzymała też sztandar ufundowany przez prezydenta miasta Janusza Kubickiego. Zastąpił on sztandar Izby Celnej w Rzepinie, jakim dotychczas posługiwali się funkcjonariusze służb fiskalnych z naszego województwa…

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku