°C

Funkcjonariusze fiskusa świętowali w Zielonej Górze

Fot. A. Steciąg

W Zielonej Górze odbyły się dziś uroczyste obchody Dnia Administracji Skarbowej. Z tej okazji na pl. Bohaterów zebrali się funkcjonariusze celno-skarbowi z całego regionu, parlamentarzyści, władze wojewódzkie i samorządowe, a także przedstawiciele służb współpracujących z lubuską administracją skarbową.

Jak podkreślał Adam Andrzejewski, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, dzisiejsze święto to ważne wydarzenie, które jest też okazją do podsumowania dotychczasowej, ponad dwuletniej pracy jego jednostki:

Pracę funkcjonariuszy celno-skarbowych z województwa lubuskiego chwalił dziś także w trakcie uroczystości Piotr Dziedzic, zastępca szefa Krajowej Administracji Skarbowej:

Również wicewojewoda lubuski Wojciech Perczak dziękował dziś funkcjonariuszom i pracownikom Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, podkreślając ich ważną rolę w państwie:

Dodajmy, że w czasie dzisiejszej uroczystości Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze otrzymała też sztandar ufundowany przez prezydenta miasta Janusza Kubickiego. Zastąpił on sztandar Izby Celnej w Rzepinie, jakim dotychczas posługiwali się funkcjonariusze służb fiskalnych z naszego województwa…

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.