°C

Mieszkańcy krzyczeli: Skandal, skandal!

fot:E.Kobelak

Mieszkańcy osiedla przy ulicy Walczaka po raz kolejny protestowali przeciwko ulokowaniu wytwórni asfaltu obok ich osiedla. Tym razem manifestację zorganizowano przed Urzędem Miasta przy ulicy Sikorskiego.

Były okrzyki, transparenty i pismo złożone w urzędowej kancelarii, choć protestujący chcieli przekazać je osobiście prezydentowi Gorzowa

Prezydent nie spotkał się dziś z protestującymi, bo w tym czasie brał udział w uroczystościach z okazji Dnia Sybiraka na gorzowskim cmentarzu. – Nie ma przeszkód byśmy zorganizowali takie spotkanie w kolejnych dniach – mówił nam Jacek Wójcicki i dodał, że o rezygnacji z planów ustawienia maszyn do produkcji mas asfaltowych na działkach czy Walczaka raczej nie ma już mowy:

Zdaniem mieszkańców osiedla przy ulicy Walczaka, trzeba przeprowadzić poszerzoną ocenę oddziaływania na środowisko maszyn do produkcji asfaltu ze szczególnym uwzględnieniem wpływu takiego przedsięwzięcia na zdrowie i życie ludzi.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.