°C

Podziękowali za organizację obchodów „Gorzów’82”

fot. K.Rak
 

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się dziś spotkanie z komitetem organizacyjnym "Gorzów'82". Był czas na podziękowania, podsumowanie i debatę nad przyszłoroczną uroczystością.

– To były udane obchody – mówił wojewoda lubuski, Władysław Dajczak. Dodał również, że chciałby, aby wydarzenie wciąż się rozwijało:

– Takich uroczystości w Gorzowie jeszcze nie było – przyznał Waldemar Rusakiewicz, przewodniczący NSZZ „Solidarność” w Gorzowie:

W organizację uroczystości związanych z Gorzowskimi Wydarzeniami Sierpniowymi czynnie zaangażowane były także służby mundurowe. Młodszy inspektor, Bogdan Piotrowski, zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Gorzowie, określił przebieg całej imprezy jako spokojny:

Za pomoc w przebiegu obchodów wyróżnione zostało także Radio Zachód.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku