°C

Kampania z cysterną w tle

Kolejny przedwyborczy akcent w lubuskiej kampanii Prawa i Sprawiedliwości. Do Lubuskiego przyjechała tzw. cysterna wstydu rządów PO-PSL. Politycy rządzącej partii przypominają grzechy poprzedników i straty, jakie poniósł budżet państwa, z tytułu działalności mafii paliwowych.

Spotkanie z dziennikarzami i działaczami PiS zorganizowano przy trasie S3 na jednym z MOP-ów. Konferencję prasową rozpoczął Marek Ast, który wyliczał straty związane z nieudolnością w ściganiu paliwowych przestępców:

Wojewoda Władysław Dajczak wyliczał z kolei, na co w Lubuskiem można byłoby przeznaczyć środki, które wyparowały z polskiego budżetu:

 Wystąpieniom polityków PiS przy „cysternie wstydu” przyglądali się również podróżni. Niektórzy z nich podchodzili bliżej i robili sobie przy niej zdjęcia:

Po zakończeniu politycznego happeningu cysterna ruszyła w dalszą drogę, wzbudzając zainteresowanie kierujących na trasie S3.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.