°C

Forum gospodarcze w Żarach

Fundacja Przedsiębiorczość - Żary
 

W poniedziałek w Żarach odbędzie się Forum Gospodarcze Powiatu Żarskiego. Głównym organizatorem wydarzenia jest Fundacja Przedsiębiorczość.

– Intencją naszą jest aby z perspektywy kluczowych instytucji odpowiedzialnych za rozwój przedsiębiorczości w Polsce, wskazać lokalnemu środowisku biznesowemu rozwiązania formalne, narzędzia pobudzania biznesu, by polscy przedsiębiorcy skutecznie rozwijali swój biznes na rynku lokalnym, regionalnym, a także europejskim i światowym – tłumaczy Małgorzata Kaczmarczyk, prezes fundacji.

 

 

Druga część spotkania, na zasadach open space, odbędzie się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach i będzie stanowiła możliwość konsultacji tematów ważnych i aktualnych dla regionu, z ekspertami i specjalistami wielu dziedzin.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku