°C

Dobiegli na metę II Biegu dookoła Lubuskiego

A.Dobosiewicz

Do Gorzowa dobiegli uczestnicy II Biegu dookoła Lubuskiego. Wydarzeniu przyświecało hasło „Ludzie z pasją”.

Start odbył się w poniedziałek, 9 września. Uczestnicy mieli do pokonania w sumie 600 kilometrów. Na mecie emocji nie krył Tomasz Manikowski, który jest między innymi przewodniczącym Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Celem biegu dookoła województwa lubuskiego było zwrócenie uwagi na grupy wykluczone społecznie bądź zagrożone wykluczeniem oraz promowanie życia wolnego od uzależnień. Z zaangażowania uczestników dumna jest dyrektor Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie Beata Kulczycka.

Trasa biegu prowadziła przez Pszczew, Nową Sól, Łęknicę, Krosno Odrzańskie, Kostrzyn nad Odrą i Lubiszyn. Za rok – kolejny już – III Bieg dookoła Lubuskiego.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.