°C

Dziś kulminacja Winobrania. Czas na korowód!

Korowód winobraniowy

W sobotę winobraniowy korowód w Zielonej Górze. Zabawa odbędzie się pod hasłem „cyrk”. Pochód zacznie się w południe i przemaszeruje aleją Konstytucji 3 Maja w kierunku ul. Wrocławskiej.

W barwnym marszu udział wezmą cyrkowcy, kuglarze, artyści uczniowie, winiarze i wiele innych grup.

Na miejscu będzie również Radio Zielona Góra – zapowiada Paweł Ptaszyński:

Mieszkańcy i goście powinni przygotować się na utrudnienia – część ulic w okolicy al. Konstytucji 3 Maja będzie zamknięta. Objazdami pojadą kierowcy i autobusy MZK – dotyczy to linii nr 1, 6 ,10, 14, 30, 37 i N4.

Plan zamknięcia ulic w Zielonej Górze:

W dniu 14.09.2019 r. (całą dobę) – ulice Długa (od ulicy 1-go Maja do ulicy Reja, Moniuszki), Aleja Konstytucji 3-go Maja (od ulicy Fabrycznej, Reja do ulicy Wrocławskiej) oraz Wrocławska (od Al. Konstytucji 3-go Maja do głównego wjazdu/wyjazdu z nowego parkingu Galerii Focus Mall).

Przepustowość ruchu z ulicy Fabrycznej w ulicę Moniuszki i Reja będzie zapewniona od godz. 0:00 do godz. 11:45 oraz od godz. 18:00 do 24:00.

Przepustowość ruchu ulic: Długiej, Wrocławskiej i Alei Konstytucji 3-go Maja (w jednym kierunku od ulicy Długiej w stronę ulicy Sienkiewicza) od godz. 0:00 do godz. 8:00 oraz od godz. 18:00 do godz. 24:00.

Wjazd na nowy parking Galerii Focus Mall będzie możliwy z ulicy Wrocławskiej (od strony ulicy Lwowskiej), wyjazd z parkingu ulicą Wrocławską w kierunku ulicy Sienkiewicza.

Mapa tymczasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Sienkiewicza:

Skrzyżowanie Wrocławska-Sienkiewicza (14.09.2019r.) grafika Centrum Biznesu

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.