°C

Dziś kulminacja Winobrania. Czas na korowód!

Korowód winobraniowy
 

W sobotę winobraniowy korowód w Zielonej Górze. Zabawa odbędzie się pod hasłem „cyrk”. Pochód zacznie się w południe i przemaszeruje aleją Konstytucji 3 Maja w kierunku ul. Wrocławskiej.

W barwnym marszu udział wezmą cyrkowcy, kuglarze, artyści uczniowie, winiarze i wiele innych grup.

Na miejscu będzie również Radio Zielona Góra – zapowiada Paweł Ptaszyński:

Mieszkańcy i goście powinni przygotować się na utrudnienia – część ulic w okolicy al. Konstytucji 3 Maja będzie zamknięta. Objazdami pojadą kierowcy i autobusy MZK – dotyczy to linii nr 1, 6 ,10, 14, 30, 37 i N4.

Plan zamknięcia ulic w Zielonej Górze:

W dniu 14.09.2019 r. (całą dobę) – ulice Długa (od ulicy 1-go Maja do ulicy Reja, Moniuszki), Aleja Konstytucji 3-go Maja (od ulicy Fabrycznej, Reja do ulicy Wrocławskiej) oraz Wrocławska (od Al. Konstytucji 3-go Maja do głównego wjazdu/wyjazdu z nowego parkingu Galerii Focus Mall).

Przepustowość ruchu z ulicy Fabrycznej w ulicę Moniuszki i Reja będzie zapewniona od godz. 0:00 do godz. 11:45 oraz od godz. 18:00 do 24:00.

Przepustowość ruchu ulic: Długiej, Wrocławskiej i Alei Konstytucji 3-go Maja (w jednym kierunku od ulicy Długiej w stronę ulicy Sienkiewicza) od godz. 0:00 do godz. 8:00 oraz od godz. 18:00 do godz. 24:00.

Wjazd na nowy parking Galerii Focus Mall będzie możliwy z ulicy Wrocławskiej (od strony ulicy Lwowskiej), wyjazd z parkingu ulicą Wrocławską w kierunku ulicy Sienkiewicza.

Mapa tymczasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Sienkiewicza:

Skrzyżowanie Wrocławska-Sienkiewicza (14.09.2019r.) grafika Centrum Biznesu

korowod organizacja ruchu Polskie Radio Zachód 31 maja 2020

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku