°C

KOMUNIKAT dla komitetów wyborczych

Wybory do Parlamentu
 

Radio Zachód S.A. przyjmuje wnioski o przydział bezpłatnego czasu antenowego przed wyborami parlamentarnymi. Przysługuje on komitetom, które zarejestrowały listy kandydatów na posłów w okręgu numer 8 oraz kandydatów na senatorów w okręgach numer 20, 21 i 22.

Przedstawiciele uprawnionych komitetów mogą przesyłać wnioski drogą mailową (adres: wybory@zachod.pl) lub dostarczać je do siedziby Radia Zachód S.A. (ul. Kukułcza 1 w Zielonej Górze).

W odpowiedzi na pojawiające się pytania informujemy, że radio nie dysponuje wzorem wniosku o przydział bezpłatnego czasu antenowego. Treść takiego wniosku oraz wykaz niezbędnych dokumentów określa kodeks wyborczy.

Kolejność emisji audycji przygotowanych przez komitety wyborcze zostanie wylosowana we wtorek 24. września o godz. 14:00 w siedzibie Radia Zachód S.A.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku