°C

Prokuratura: zabójca młodej Ukrainki kupił broń legalnie

KWP
 

Gorzowska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa młodej kobiety w pralni przy ulicy Owczej. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci młodej Ukrainki był jeden strzał w głowę. Okazuje się, że 26-letni zabójca zastrzelił kobietę z broni czarnoprochowej i mógł kupić ją legalnie.

Mówi Roman Witkowski rzecznik prasowy gorzowskiej prokuratury:

 

W tej chwili wykonywane są czynności zmierzające do potwierdzenia tożsamości – zastrzelonego wczoraj mężczyzny:

Dotychczasowe ustalenia wskazują, że ofiara i zabójca znali się i w przeszłości łączyły ich bliskie relacje. Tym samym, przypuszczalnym motywem zabójstwa mogły być właśnie sprawy osobiste. Oczywiście, to jednak na razie teza postawiona w prowadzonym śledztwie – powiedział Witkowski.

Przypomnijmy, 26-latek, który zastrzelił młodą kobietę  został jeszcze wczoraj zastrzelony przez niemiecką policję pod Berlinem.   Samochód, którym uciekał mężczyzna został zatrzymany do kontroli. Paweł R. wyszedł z samochodu i mierzył bronią do policjanta. Wtedy jeden z funkcjonariuszy oddał strzał. Paweł R. zginął na miejscu .

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku