°C

Lechia w kolejnej rundzie Pucharu Polski

fot. Jacek Białogłowy

III-ligowa Lechia Zielona Góra pokonała grającą w okręgówce Odrę Nietków 5-1(3-1) i awansowała do III rundy Pucharu Polski na szczeblu lubuskim.

Trzecioligowiec wyszedł na boisko mocno rezerwowym składem w I połowie mecz był wyrównany. Ba! Odra nawet prowadziła 1-0, a mogła też podwyższyć prowadzenie. Potem jednak Lechia wzięła się do roboty, a że „pomógł” jej bramkarz miejscowych to szybko wyrównała, a następnie objęła prowadzenie i po 45 minutach wygrywała 3-1.

W II połowie zmęczona Odra zupełnie oddała inicjatywę zielonogórzanom i podopieczni Andrzeja Sawickiego spokojnie podwyższali prowadzenie. Wygrali 5-1, dwa gole strzelił Dawid Czarnecki, a hattrickiem popisał się Szymon Kobusiński.

Trener Lechii – Andrzej Sawicki:

Trener Odry Mirosław Nowakowski

Szymon Kobusiński – Lechia:

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.