°C

Morderca młodej kobiety nie żyje

KWP
 

26-latek, który zastrzelił dziś młodą kobietę w pralni przy ul. Owczej, nie żyje. Paweł R. został zastrzelony przez niemiecką policję pod Berlinem. Informację potwierdził nam rzecznik lubuskiej policji.

 Samochód, którym uciekał mężczyzna został zatrzymany do kontroli. Paweł R. wyszedł z samochodu i mierzył bronią do policjanta. Wtedy jeden z funkcjonariuszy oddał strzał. Paweł R. zginął na miejscu .

Przypomnijmy, do tragedii doszło wczesnym popołudniem. 26-latek wszedł do pralni przy ul. Owczej i strzelił pracującej tam kobiecie w głowę. Mimo reanimacji, kobiety nie udało się uratować. ofiarą jest Ukrainka. Paweł R. uciekł. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną tragedii była nieszczęśliwa miłość.


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku