°C

Morderca młodej kobiety nie żyje

KWP

26-latek, który zastrzelił dziś młodą kobietę w pralni przy ul. Owczej, nie żyje. Paweł R. został zastrzelony przez niemiecką policję pod Berlinem. Informację potwierdził nam rzecznik lubuskiej policji.

 Samochód, którym uciekał mężczyzna został zatrzymany do kontroli. Paweł R. wyszedł z samochodu i mierzył bronią do policjanta. Wtedy jeden z funkcjonariuszy oddał strzał. Paweł R. zginął na miejscu .

Przypomnijmy, do tragedii doszło wczesnym popołudniem. 26-latek wszedł do pralni przy ul. Owczej i strzelił pracującej tam kobiecie w głowę. Mimo reanimacji, kobiety nie udało się uratować. ofiarą jest Ukrainka. Paweł R. uciekł. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną tragedii była nieszczęśliwa miłość.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.