°C

Dwie nowe karetki trafią do lubuskich szpitali

Marek Staniszewski

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska podpisał dwie umowy w ramach programu ,,Wymiana ambulansów''. W naszym województwie karetki pogotowia trafią do szpitali w Nowej Soli i Szprotawie, gdyż karetka dla Kresowego szpitala Wojskowego w Żarach będzie stacjonowała w Szprotawie.

 

– Chcemy, aby ambulanse były w jak najlepszym stanie technicznym powiedział podczas podpisania umowy w Nowej Soli minister Waldemar Kraska:

Radości z tego, że szpital nowosolski otrzyma nową karetkę pogotowia nie kryła dyrektor nowosolskiej placówki Bożena Osińska:

W województwie lubuskim z programu ,,Wymiana ambulansów” skorzystają szpitale w: Nowej Soli, Żarach, Drezdenku i Międzyrzeczu.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.