°C

Jabłoński skazany za „hejt” w sieci

fot. Janusz Życzkowski
 

Marcin Jabłoński, członek Zarządu Województwa, lider Platformy Obywatelskiej i kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu, skazany za podawanie nieprawdziwych informacji i jak twierdzi poszkodowany, hejt w internecie. Sprawę wytoczył mu Wojciech Włodarski, były prezes szpitala w Słubicach.

Wyrok zapadł pod koniec sierpnia:

Jak w praktyce wyglądał hejterski atak Marcina Jabłońskiego na Wojciecha Włodarskiego? Były prezes słubickiego szpitala wyjaśnia:

Wyrok jest nieprawomocny. Nie wiadomo, czy Marcin Jabłoński będzie się od niego odwoływał. Czekamy na oświadczenie w tej sprawie.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze takie sądowe rozstrzygnięcie wobec liderów lubuskiej Platformy. Wcześniej podobny proces przegrał Sebastian Ciemnoczołowski, który zniesławiał mieszkańców Kargowej.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku