°C

Pobiegli dla Marcina

Maciej Noskowicz
 

Marcin Galant może liczyć na wsparcie biegaczy. Ponad 200 zielonogórzan wzięło udział w imprezie charytatywnej, która odbyła się w sobotę w Parku Braniborskim.

Uczestnicy Galant Race mieli do pokonania ponad 7 kilometrów. Mimo mrozu i zaśnieżonej trasy nikt nie narzekał. Cel był szczytny. Pomoc koledze który walczy z nowotworem. Zawody wygrał Jacek Stadnik. Pokonał trasę w 31 minut i 23 sekundy.

Impreza zakończyła się sukcesem. Udało się zebrać prawie 10 tysięcy złotych. Organizatorami Galant Race byli Stowarzyszenie Zielona Góro Zacznij Biegać oraz Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku