°C

O stanie powietrza w Żarach w TVP1!

Fot. Facebook/Magazyn Śledczy Anity Gargas
 

Dziś w Magazynie śledczym Anity Gargas o sprawie, która od lat bulwersuje mieszkańców Żar.

Mieszkańcy tego miasta od długiego czasu skarżą się na fatalną jakość powietrza. Za ten stan obwiniają lokalnego producenta – fabrykę szwajcarskiego koncernu, która ma emitować do atmosfery szkodliwe substancje. Mieszkańcy żalą się także na postawę urzędników i samorządowców, nie widząc w nich sprzymierzeńca.

Magazyn śledczy

UWAGA! Już w najbliższy czwartek o godz. 22.20 wracamy na antenę TVP1 po wakacyjnej przerwie! #Magazynsledczy #afery #korupcja #układ

Opublikowany przez Magazyn Śledczy Anity Gargas Poniedziałek, 2 września 2019

Jakie są racje stron tego sporu? Czy są inne fabryki koncernu w Polsce, które przysparzają poważnych niedogodności okolicznym mieszkańcom? Co w tej sprawie mają do powiedzenia odpowiedzialni za bezpieczeństwo urzędnicy, a co władze firmy? O tym już dziś w TVP o godz. 22:20.

Przypomnijmy, że w Żarach odbyło się w ostatnim czasie kilka protestów, a mieszkańcy nie są w tej sprawie jednomyślni.

Żary się duszą. W Żarach zgody nie ma


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku