°C

Koncert zespołu Perfect w ramach obchodów 37. rocznicy Gorzowskich Wydarzeń Sierpniowych

A.Dobosiewicz
 

Koncert zespołu Perfect był ostatnią propozycją w ramach obchodów 37. rocznicy gorzowskich wydarzeń z sierpnia 1982 roku.

Perfect wystąpił w gorzowskim amfiteatrze. Mimo deszczowej i burzowej aury amfiteatr wypełniony był po brzegi. Ze sceny rozbrzmiewały dobrze znane przeboje zespołu takie jak „Nie płacz Ewka” czy „Chcemy być sobą”, a także utwory z ostatniej płyty zatytułowanej „Muzyka”.

Przypomnijmy, że uroczystości z okazji 37. rocznicy „Gorzowskich Wydarzeń Sierpniowych ‘82” rozpoczęły się od uroczystej mszy świętej, której przewodniczył biskup Tadeusz Lityński. Następnie odbył się uroczysty apel z ceremoniałem wojskowym oraz złożenie kwiatów pod Białym Krzyżem gorzowskiej Solidarności. W ramach obchodów miejski skwer przy dawnym empiku otrzymał nazwę „Skweru 31 sierpnia 1982 roku”.

20190901 212614 Polskie Radio Zachód 6 lipca 2020

20190901 202854 Polskie Radio Zachód 6 lipca 2020

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku