°C

Piknik podopiecznych WTZ w Sulęcinie

SOSW Sulęcin
 

W Sulęcinie, odbył się dziś piknik dla podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej. Czterdzieścioro podopiecznych w różnym stopniu niepełnosprawności psychicznej i fizyczne, a także rodziny i ich opiekunowie z WTZ, prezentowało swoje umiejętności, ale także korzystało z pięknej pogody i możliwości rekreacji.

– To duże wydarzenie dla naszych wychowanków, ważne także dla nas – mówi Agnieszka Sławiak, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sulęcinie.

 

 

Jeden z uczestników dzisiejszego pikniku mówił, że najważniejsze jest spotkanie i to, że można zapomnieć o swojej niepełnosprawności.

 

 

Dodajmy, że podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sulęcinie na co dzień rozwijają swoje umiejętności w dziewięciu pracowniach.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku