°C

Letnia szkoła laido

Fot. Zofia Popielecka
 

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie po raz kolejny odbyła się "Letnia szkoła laido".

Osoby, które trenują tę sztukę walki pod okiem instruktorów pracowały nad każdym szczegółem, który w tej dziedzinie sportu ma duże znaczenie. Krzysztof Górnicki instruktor prowadzący dzisiejsze zajęcia mówi, że ćwiczenia są wyjątkowo intensywne:

 

Paweł Szymczuk złoty medalista mistrzostw Polski w laido dodaje, że każdy kolejny trening pokazuje elementy nad którymi powinno się popracować:

 

Jolanta Uździcka uczestniczka obozu sportowego laido, podkreśla, że ta dyscyplina jest doskonała dla osób, które chciałyby poprawić swoją kondycję, a także koncentrację:

Dziś odbyły się ostatnie zajęcia w ramach „Letniej szkoły laido”, ale treningi dla zainteresowanych odbywają się 2 razy w tygodniu w sali sportowej Uniwersytetu Zielonogórskiego.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku