°C

Wciąż nie ma zgody na start Smolinskiego w Falubazie w półfinale Ekstraligi

M.Noskowicz
 

Wbrew wcześniejszym informacjom - Falubaz Zielona Góra nie ma na razie zgody na start Martina Smolinskiego w niedzielnym meczu ze Spartą Wrocław.

Po kontuzji Nicki Pedersena w meczu ligowym w Toruniu zielonogórski klub chce, żeby w półfinale PGE Ekstraligi pojechał Niemiec Martin Smolinski.

Ten na niedzielę ma zaplanowany start w drużynowych mistrzostwach świata na długim torze więc musi uzyskać zgodę od swojej federacji na wycofanie się z tych zawodów i start w Falubazie

Dziś do zielonogórskiego klubu miała wpłynąć informacja z niemieckiej federacji – czy ta pozwala Smolinskiemu na taki manewr.

Zgoda jednak nie wpłynęła i na razie nie ma pewności, że Smolinski pojedzie w I meczu półfinału.

Choć Adam Skórnicki – menedżer Falubazu z dużym przekonaniem mówił dziś po południu o przyjeździe Niemca:

O tym, jak sytuacja się rozwinie przekonamy się być może jutro – będziemy o tym informować o tym na naszej antenie i stronach internetowych.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku