°C

Przeszedł marsz, przejechały samochody

fot:RG
 

W Gorzowie odbyły się dziś dwa wydarzenia, które wzbudziły zainteresowanie wśród wielu mieszkańców. Były to: Marsz Równości i wydarzenie pod nazwą"Informacja o współczesnych zagrożeniach", w ramach którego na ulice miasta wyjechały trzy samochody z nagłośnieniem.

Według policji oba wydarzenia przebiegły dość spokojnie, choć prace funkcjonariuszy trwać będą do późnych godzin wieczornych. Mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy lubuskiej policji:

Jak podaje policja, podczas przygotowań do marszu doszło do incydentu w efekcie którego zatrzymano  dwie osoby:

Ze wstępnych ustaleń policji w Marszu Równości udział wzięło około 400 osób. W zabezpieczenie obu wydarzeń angażowano kilkuset policjantów.

Dodajmy, że podczas Marszu Równości, przed kościołem  przy ulicy Czereśniowej – obok którego przechodzili uczestnicy marszu – trwała modlitwa wiernych.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku