°C

Ochrona małoletnich w praktyce wychowawczej

fot. archowum

Ochrona małoletnich w praktyce wychowawczej – jest tematem Dni katechetycznych, który odbywają się dziś w parafii pw. Świętego Ducha w Zielonej Górze.

W sierpniowych dniach katechetycznych biorą udział katecheci, nauczyciele religii i wychowawcy młodzieży. Ks. Wojciech Lechów, dyrektor Wydziału Nauki Katolickiej zauważa, że ochrona małoletnich ma w szkole szczególne znaczenie:

Tadeusz Lityński Biskup Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej podkreśla, że spotkanie w ramach Dni Katechetycznych ma też za zadanie poinformować osoby pracujące z młodzieżą o nowych obszarach szerzenia wiary i zbliżenia młodych ludzi do Kościoła:

Katecheta Łukasz Frąckiewicz zauważa, że tegoroczny temat, dotyczący ochrony małoletnich, jest bardzo ważny w kontekście wychowania nowego pokolenia:

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.