°C

Falubaz pojedzie do Torunia w mocno przemeblowanym składzie

fot. Falubaz.com

Stelmet Falubaz Zielona Góra zmierzy się w niedzielę w ostatnim meczu rundy zasadniczej PGE Ekstraligi na wyjeździe z GetWell Toruń. Rywal spadł już do I ligi, a Falubaz do playoffów - w zależności od wyników ostatniej kolejki - przystąpi z trzeciej lub czwartej pozycji. I w półfinale zmierzy się ze Spartą Wrocław lub Unia Leszno.

Dziś na stadionie przy Wrocławskiej menedżer naszego zespołu Adam Skórnicki zaprezentował skład Stelmetu Falubaz na toruńskie spotkanie. Skład jest mocno przemeblowany. -Bo jeszcze takiego nie było – mówił rozbrajająco podczas briefingu prasowego Skóra. 

Na kogo chciałby menedżer Falubazu wpaść w półfinale PGE Ekstraligi?

Czy wg. Skórnickiego wygodniejszy rywal to Sparta czy Unia, czy w obliczu półfinałów zielonogórscy juniorzy zmniejszyli dystans do młodych jeźdźców z Wrocławia i Leszna.

O tym wszystkim – Adam Skórnicki. Najpierw jednak przedstawia dość zaskakująco zestawiony skład:

Na W69 był też dzisiaj junior Falubazu Damian Pawliczak. Króciutko mówił o wadze meczu i o swoich występach w ostatnim czasie oraz znajomości MotoAreny:

Mecz GetWell – Falubaz w niedzielę o 16:45, transmsisja w Radiu Zielona Góra i Radiu Zachód. 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.