°C

PSL i Bezpartyjni łączą siły przed wyborami

 

Jolanta Fedak i Janusz Kubicki podpisali dziś porozumienie na mocy którego PSL i Bezpartyjni wystawia kandydatów na jednej liście wyborczej i wspólnie powalczą o parlament.

Podpisaniu porozumienia przyglądali się członkowie ścisłych władz PSL. Do Zielonej Góry przyjechał prezes partii Władysław Kosiniak-Kamysz oraz sekretarz generalny Piotr Zgorzelski.

Jolanta Fedak wskazywała, że między formacjami tworzącymi Koalicję Polską jest wiele wspólnych elementów programowych:

Podpisujący porozumienie w imieniu Bezpartyjnych Janusz Kubicki. Prezydent Zielonej Góry zauważył, że porozumienie może w przyszłości przełożyć się na szybszy rozwój województwa lubuskiego:

Liderem bezpartyjnych na liście do sejmu będzie radny wojewódzki Łukasz Mejza. Kandydatów Koalicji Polskiej nie zobaczymy jednak na liście podczas wyborów do Senatu RP.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku