°C

PSL i Bezpartyjni łączą siły przed wyborami

Jolanta Fedak i Janusz Kubicki podpisali dziś porozumienie na mocy którego PSL i Bezpartyjni wystawia kandydatów na jednej liście wyborczej i wspólnie powalczą o parlament.

Podpisaniu porozumienia przyglądali się członkowie ścisłych władz PSL. Do Zielonej Góry przyjechał prezes partii Władysław Kosiniak-Kamysz oraz sekretarz generalny Piotr Zgorzelski.

Jolanta Fedak wskazywała, że między formacjami tworzącymi Koalicję Polską jest wiele wspólnych elementów programowych:

Podpisujący porozumienie w imieniu Bezpartyjnych Janusz Kubicki. Prezydent Zielonej Góry zauważył, że porozumienie może w przyszłości przełożyć się na szybszy rozwój województwa lubuskiego:

Liderem bezpartyjnych na liście do sejmu będzie radny wojewódzki Łukasz Mejza. Kandydatów Koalicji Polskiej nie zobaczymy jednak na liście podczas wyborów do Senatu RP.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.