°C

Młodzi brutalni napastnicy już w rękach policji

FOT. Lubuska Policja
 

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie zatrzymali dwóch nastolatków, którzy pobili i okradli swojego rówieśnika. Jeden z nich zaatakował i pobił nastoletniego chłopca, zabierając mu plecak, drugi zabrał mu rower.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w jednym z gorzowskich parków. Poszkodowany korzystał tam z atrakcji sportowych. W pewnym momencie zauważył, że obok parku przechodzi kilku młodych ludzi, a jeden z nich trzyma w rękach jego plecak. Chłopak, nie myśląc długo, wsiadł na rower, po czym szybko dogonił nieletnich. Kiedy upomniał się o swój plecak, został zaatakowany przez jednego z nich. Młody napastnik uderzał i kopał go nawet wtedy, gdy ten upadł na ziemię.

Sprawą obu nieletnich zajmie się teraz sąd, który zdecyduje o ich dalszym losie. Wiadomo już, że jeden z nich niebawem trafi do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku