°C

Młodzi brutalni napastnicy już w rękach policji

FOT. Lubuska Policja

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie zatrzymali dwóch nastolatków, którzy pobili i okradli swojego rówieśnika. Jeden z nich zaatakował i pobił nastoletniego chłopca, zabierając mu plecak, drugi zabrał mu rower.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w jednym z gorzowskich parków. Poszkodowany korzystał tam z atrakcji sportowych. W pewnym momencie zauważył, że obok parku przechodzi kilku młodych ludzi, a jeden z nich trzyma w rękach jego plecak. Chłopak, nie myśląc długo, wsiadł na rower, po czym szybko dogonił nieletnich. Kiedy upomniał się o swój plecak, został zaatakowany przez jednego z nich. Młody napastnik uderzał i kopał go nawet wtedy, gdy ten upadł na ziemię.

Sprawą obu nieletnich zajmie się teraz sąd, który zdecyduje o ich dalszym losie. Wiadomo już, że jeden z nich niebawem trafi do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.