°C

Przedszkole w Iłowej będzie w przyszłym roku

UM Iłowa (Adam Żyworonek)

Już przed rokiem w Iłowej miało rozpocząć działalność przedszkole. Placówki nie ma do tej pory. Mimo rozpoczęcia prac samorząd rozwiązał umowę z wykonawcą budowy. Odstąpienie od umowy wiązało się z procesem rozliczenia i inwentaryzacji wykonanych do tej pory prac budowlanych i projektowych. Wiosną tego roku po raz kolejny ogłoszono przetarg na dokończenie budowy przedszkola. Choć wpłynęło pięć ofert, część nie spełniła wymogów formalnych.

– Z ogromną przyjemnością informuję, że właśnie podpisaliśmy umowę na dokończenie budowy przedszkola – informuje Paweł Lichtański, burmistrz Iłowej.

 

 

Dokończenie rozbudowy obiektu pociąga za sobą także inne inwestycje, które w związku z brakiem wykonawcy zostały wstrzymane. Jest to m.in. uruchomienie żłobka. Miał on powstać w budynku przy ulicy Kolejowej, w którym obecnie mieści się przedszkole. Jednak do momentu zakończenia budowy nowej siedziby przedszkolaków nie można ruszyć ze żłobkiem.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.