°C

Sportowy odlot w Przylepie

Fot. daniel sawicki

Już w sobotę na lotnisku w Przylepie czeka wszystkich wspaniała zabawa. W godz. 12.00 – 18.00 odbędzie się tam „LOTTO Airfitt – czyli sportowy odlot na lotnisku”. A w ramach wydarzenia szereg imprez rekreacyjno-sportowych i atrakcji dla osób w każdym wieku.

Głównym organizatorem jest Totalizator Sportowy, który co roku realizuje w Zielonej Górze bieg o puchar LOTTO. Wojciech Grygiel, dyrektor Oddziału Totalizatora Sportowego w Zielonej Górze, przypomina, że firma od wielu lat angażuje się w organizację i współfinansowanie imprez sportowych:  

 – W ramach wydarzenia odbędzie się m.in. maraton rowerowy oraz będzie można spróbować sił w treningu crossfit – mówi Sylwia Humińska-Cyrul, menager z Everest Fittnes:

O imprezach towarzyszących opowiada Artur Haładyn, dyrektor Aeroklubu Ziemi Lubuskiej:

Co ważne, na imprezę na lotnisku w Przylepie nie dojedziemy tym razem własnymi autami. Zostanie uruchomiona specjalna linia autobusowa o oznaczeniu „F”.

 

 

 

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.