°C

Sportowy odlot w Przylepie

Fot. daniel sawicki
 

Już w sobotę na lotnisku w Przylepie czeka wszystkich wspaniała zabawa. W godz. 12.00 – 18.00 odbędzie się tam „LOTTO Airfitt – czyli sportowy odlot na lotnisku”. A w ramach wydarzenia szereg imprez rekreacyjno-sportowych i atrakcji dla osób w każdym wieku.

Głównym organizatorem jest Totalizator Sportowy, który co roku realizuje w Zielonej Górze bieg o puchar LOTTO. Wojciech Grygiel, dyrektor Oddziału Totalizatora Sportowego w Zielonej Górze, przypomina, że firma od wielu lat angażuje się w organizację i współfinansowanie imprez sportowych:  

 – W ramach wydarzenia odbędzie się m.in. maraton rowerowy oraz będzie można spróbować sił w treningu crossfit – mówi Sylwia Humińska-Cyrul, menager z Everest Fittnes:

O imprezach towarzyszących opowiada Artur Haładyn, dyrektor Aeroklubu Ziemi Lubuskiej:

Co ważne, na imprezę na lotnisku w Przylepie nie dojedziemy tym razem własnymi autami. Zostanie uruchomiona specjalna linia autobusowa o oznaczeniu „F”.

 

 

 

 

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku