°C

Zmarł Tomasz Niesłuchowski. Wójtem był 42 lata

Fot. Urząd Miasta Żagań/Adam Żyworonek
 

Aż 42 lata był wójtem gminy wiejskiej Żagań. Tomasz Niesłuchowski zmarł wczoraj po ciężkiej chorobie. Tomaszowo - jego imieniem została nazwana jedna z wiosek.

Tomaszowo to miejscowość, która została zagospodarowana po opuszczeniu tych terenów przez wojska radzieckie. Wieloletnia współpracownica wójta i sekretarz gminy, Danuta Michalak wspomina, że była to jedna z najlepszych decyzji Tomasza Niesłuchowskiego:

Zarówno Danuta Michalak, jak i nowy wójt Leszek Ochrymczuk podkreślają jedno – Tomasz Niesłuchowski lubił ludzi i potrafił z nimi rozmawiać. Co powiedział na odchodnym, przekazując obowiązki?

Tomasz Niesłuchowski był jednym z najdłużej sprawujących urząd wójtów. Pogrzeb odbędzie się w środę, na cmentarzu w Żaganiu.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku