°C

Sześć bramek w Przylepie i pierwsze zwycięstwo Pogoni

M.Noskowicz

Ciekawy mecz obejrzeli kibice w zielonogórskim Przylepie w ramach trzeciej kolejki lubuskiej czwartej ligi. Miejscowi piłkarze TS Masterchemu przegrali z Pogonią Świebodzin 2:4.

Gospodarze zaczęli fantastycznie, bo już w 5. minucie Patryk Jasiak zdobył bramkę. Pogoń się jednak nie załamała. Jeszcze przed przerwą świebodzinianie za sprawą Patryka Podwyszyńskiego wyszli na prowadzenie 2:1. Gospodarze mogli wyrównać, ale w 47 minucie Jasiak nie wykorzystuje rzutu karnego. Tymczasem w 57 minucie Pogoń za sprawą Nikodema Rafalika zdobyła trzeciego gola. Zielonogórzanie zdobyli kontaktowego gola – w 75 minucie pięknie strzelił w okienko Krystian Seredyński. Ostatnie słowo należało jednak do Pogoni. Na listę strzelców wpisał się Kamil Pawlak i Pogoń ostatecznie wygrała 4:2.

Pomeczowe wypowiedzi:

Nikodem Rafalik – Pogoń:

Krystian Seredyński – TS Masterchem:

Tomasz Sobczak – trener Pogoni:

Andrzej Boczkowski – trener TS Masterchem:

TS Masterchem wciąż bez wygranej i tylko z jednym punktem w dorobku. Pogoń po dwóch porażkach wygrała po raz pierwszy w sezonie. 

Maciej Noskowicz

Maciej Noskowicz
e-mail:
m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.