°C

Korona na remis z Meprozetem

M.Noskowicz
 

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 2. kolejki lubuskiej czwartej ligi piłkarskiej pomiędzy Koroną Kożuchów a Meprozetem Stare Kurowo.

Jedni i drudzy mieli szansę na wygraną, a bramki padały po błędach defensywy obu klubów. Pierwsza połowa bez wielkich emocji i bez bramek. Ciekawiej było w drugiej odsłonie. Meprozet lepiej wszedł w tę część gry, ale bramkę zdobyła Korona. Po fatalnym będzie bramkarza gości w 55 minucie do siatki trafił Maciej Grochowski. Sześć minut później Meprozet wyrównał, a gola zdobył Oleksandr Moskalyk.

Zarówno gospodarze jak i goście mieli szanse na zdobycie zwycięskiego gola, ale kibice w Kożuchowie bramek już nie zobaczyli. Remis 1:1, z której bardziej cieszyli się piłkarze ze Starego Kurowa

Jakub Czerniawski – piłkarz Korony:

Zenon Burzawa – trener Meprozetu:

Meprozet jest siódmy w tabeli i ma 4 punkty. Korona – na czternastej pozycji z jednym punktem. 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku