Kolejna przegrana Pogoni. a beniaminek wygrywa drugi mecz

W czwartej lidze piłkarskiej w Świebodzinie - Pogoń przegrała z beniaminkiem Piastem Iłowa 0:3.

Goście zagrali dojrzały futbol, a w 30 minucie prowadzenie dla Piasta strzałem z ok. 30 metrów zdobył Denis Matuszewski. Gospodarze zrewanżowali się groźnymi akcjami Nikodema Rafalika i Jędrzeja Jakimowicza, ale na posterunku był bramkarz Piasta – Norbert Puchalski. W drugiej połowie mocno atakowali gospodarze, ale defensywa Piast stanęła na wysokości zadania. W 57 minucie kolejna kontra gości i Emmanuel Ohagwu podwyższył na 2:0. Wynik meczu w 77 minucie po samobójczej bramce ustalił Dawid Śliwiński: