W ostatniej sekundzie cios Czarnych załamał Spójnię

W meczu otwierającym 2. kolejkę IV ligi piłkarze Spójni Ośno Lubuskie przegrali u siebie z Czarnymi Żagań 1:2.

W pierwszej połowie więcej inicjatywy mieli miejscowi, ale w 35 minucie bramkę dla ekipy z Żagania zdobył Kacper Kuleczka. W drugiej części znów częściej przy piłce była Spójnia, która miała kilka sytuacji bramkowych. Trafił jednak dopiero w 72 minucie Łukasz Tabaka. I gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem to częściej atakujący w ostatnim kwadransie goście dopięli swego: w 6 minucie doliczonego czasu zwycięskiego gola zdobył dla Czarnych Dawid Robaszkiewicz: