°C

Pożegnanie nadleśniczego

fot. S. Kordyjalik

Po 27 latach kierowania nadleśnictwem Świebodzin na emeryturę odszedł dziś Lech Kołdyka. Leśnik z zamiłowania i wykształcenia, także myśliwy. Propagator wiedzy o lasach i konieczności ich ochrony.

– Przez 50 lat styczności z lasem i 27 lat kierowania nadleśnictwem najważniejsze jest to, że z wszystkie problemy udało się mnie i pracownikom rozwiązać – mówił dziś Lech Kołdyka.

 

 

Tomasz Karataj, właściciel zakładu usług leśnych, organizator zawodów drwali w Niedźwiedziu, od zawsze współpracował z nadleśniczym Lechem Kołdyką. – Przekazał mi wiele cennych uwag i część swojej energii – mówił Tomasz Karataj.

 

 

Dodajmy, że pożegnanie nadleśniczego Lecha Kołdyki odbyło się w ośrodku Leśnik w Łagowie. To właśnie Lech Kołdyka był pomysłodawcą jego wybudowania.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.