°C

Pożegnanie nadleśniczego

fot. S. Kordyjalik
 

Po 27 latach kierowania nadleśnictwem Świebodzin na emeryturę odszedł dziś Lech Kołdyka. Leśnik z zamiłowania i wykształcenia, także myśliwy. Propagator wiedzy o lasach i konieczności ich ochrony.

– Przez 50 lat styczności z lasem i 27 lat kierowania nadleśnictwem najważniejsze jest to, że z wszystkie problemy udało się mnie i pracownikom rozwiązać – mówił dziś Lech Kołdyka.

 

 

Tomasz Karataj, właściciel zakładu usług leśnych, organizator zawodów drwali w Niedźwiedziu, od zawsze współpracował z nadleśniczym Lechem Kołdyką. – Przekazał mi wiele cennych uwag i część swojej energii – mówił Tomasz Karataj.

 

 

Dodajmy, że pożegnanie nadleśniczego Lecha Kołdyki odbyło się w ośrodku Leśnik w Łagowie. To właśnie Lech Kołdyka był pomysłodawcą jego wybudowania.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka