°C

Wojskowy piknik w Sulechowie

MON

5. Lubuski Pułku Artylerii w Sulechowie, jako jedna z szesnastu jednostek w kraju, została wyróżniona przez ministra obrony narodowej została wyróżniona lokalizacją pikniku militarnego pod hasłem Wierni Polsce.

– Taki piknik to nagroda dla tylko jednej jednostki w województwie. Zapraszamy już jutro – informuje mjr Marcin Stajkowski, oficer prasowy 5. Lubuskiego Pułku Artylerii w Sulechowie.

 

 

Na jutrzejszym pikniku będzie można zobaczyć m.in. samobieżne armatohaubice AHS Krab, które właśnie dotarły do sulechowskiej jednostki od producenta. Dodajmy, że Kraby obejrzą też widzowie w Katowicach, gdzie na centralnych obchodach dnia Wojska Polskiego defilować będą artylerzyści z Sulechowa.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.