°C

Bralczyk „odmienia” adwokata przez przypadki

Pixabay
 

Nie wiesz, czy umowa o wynajem mieszkania jest skonstruowana prawidłowo? Kiedy masz prawo odstąpić od zakupu wymarzonego auta? Co zrobić, gdy chcesz pożyczyć sąsiadowi większą sumę pieniędzy? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą adwokaci. Naczelna Rada Adwokacka rozpoczęła właśnie kampanię informacyjną zatytułowaną „Adwokat w każdym przypadku". Jej twarzą jest m.in. znany językoznawca Jerzy Bralczyk.

Kampania ma ona na celu zwiększyć świadomość i wiedzę Polaków, kiedy możemy skorzystać z pomocy adwokata.
Jak mówi Robert Kornalewicz z Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze, sytuacji, w których można skorzystać z pomocy specjalisty jest naprawdę sporo i dotyczą one często codziennego życia:

Większość Polaków uważa, że pomoc adwokata przydatna jest jedynie w sytuacji kryzysowej. Jak dodaje Robert Kornalewicz, ta kampania ma to zmienić:

Kampania „Adwokat w każdym przypadku” będzie promowana m.in. w mediach społecznościowych. Oprócz Jerzego Bralczyka w spotach wystąpią także znani blogerzy.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka