°C

Udana inauguracja sezonu w Zbąszynku. Syrena urwała punkt Stilonowi

syrena
 

Okazale wypadła inauguracja czwartej ligi piłkarskiej w Zbąszynku. Ponad pół tysięczna widownia obserwowała ciekawe spotkanie Syreny ze spadkowiczem z trzeciej ligi Stilonem Prosupport Gorzów.

Goście rozpoczęli od mocnego akordu, bo już w 4 minucie prowadzili po bramce Kamila Ograbka. Na wyrównanie kibice Syreny czekali do 17 minuty, gdy bramkarza Stilonu pokonał Paweł Dulat. Riposta Stilonu była natychmiastowa i po strzale Adriana Nowaka goście prowadzili 2:1. Nie załamało to Syreny, bo w 36 minucie błąd Łukasza Maliszewskiego wykorzystał Paweł Dulat i na przerwę drużyny zeszły przy remisie 2:2. Po zmianie stron inicjatywa należała do Stilonu, ale świetnie spisywał się blok defensywny Syreny z bramkarzem Maciejem Jóźwiakiem na czele:

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku