°C

LOTUR szuka turystycznych perełek

Jezioro Niesłysz / fot. Janusz Życzkowski
 

Lubuska Organizacja Turystyczna szuka najlepszych produktów turystycznych w regionie.

To już 17. edycja konkursu pod nazwą „Lubuskie Perły Turystyczne”, w którym można zdobyć certyfikaty jakości Polskiej Organizacji Turystycznej.

Jak mówi Jadwiga Błoch, prezeska LOTUR-u, konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem i rozwija się z każdą kolejną edycją – tak samo, jak rozwija się lubuska turystyka:

 

Jak zaznacza Jadwiga Błoch, do konkursu można zgłaszać różnego rodzaju produkty turystyczne, a więc ciekawe i atrakcyjne obiekty, zabytki, szlaki turystyczne, a także gospodarstwa agroturystykę, lokalne imprezy czy wydarzenia.

– Chodzi o to, aby oferta była jak najpełniejsza i przyciągała turystów – dodaje:

 

Jadwiga Błoch podkreśla, że w tym roku, oprócz tradycyjnych nagród, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej przyzna też certyfikat specjalny dla najlepszego nowego produktu turystycznego w regionie:

 

Zgłoszenia do Lubuskiej Perły Turystycznej przyjmowane będą do końca sierpnia. Wyniki tegorocznego konkursu poznamy w październiku, a więcej na ten temat na stronie internetowej www.lotur.eu

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku