°C

LOTUR szuka turystycznych perełek

Jezioro Niesłysz / fot. Janusz Życzkowski

Lubuska Organizacja Turystyczna szuka najlepszych produktów turystycznych w regionie.

To już 17. edycja konkursu pod nazwą „Lubuskie Perły Turystyczne”, w którym można zdobyć certyfikaty jakości Polskiej Organizacji Turystycznej.

Jak mówi Jadwiga Błoch, prezeska LOTUR-u, konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem i rozwija się z każdą kolejną edycją – tak samo, jak rozwija się lubuska turystyka:

 

Jak zaznacza Jadwiga Błoch, do konkursu można zgłaszać różnego rodzaju produkty turystyczne, a więc ciekawe i atrakcyjne obiekty, zabytki, szlaki turystyczne, a także gospodarstwa agroturystykę, lokalne imprezy czy wydarzenia.

– Chodzi o to, aby oferta była jak najpełniejsza i przyciągała turystów – dodaje:

 

Jadwiga Błoch podkreśla, że w tym roku, oprócz tradycyjnych nagród, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej przyzna też certyfikat specjalny dla najlepszego nowego produktu turystycznego w regionie:

 

Zgłoszenia do Lubuskiej Perły Turystycznej przyjmowane będą do końca sierpnia. Wyniki tegorocznego konkursu poznamy w październiku, a więcej na ten temat na stronie internetowej www.lotur.eu

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.