°C

Szczypiorniści AZS-u już trenują. Bez „Cypisa”, ale z „Kwiatkiem”

fot. oficjalne logo AZS UZ Zielona Góra

Kilka dni temu przygotowania do rozgrywek I-ligowych rozpoczęli szczypiorniści AZS-u Zielona Góra. Lubuski zespól szlifuje formę na własnych obiektach pod okiem trenera Ireneusza Łuczaka.

W kadrze doszło do kilku zmian. Po rocznej przerwie ze Świebodzina powraca do Zielonej Góry bramkarz Marek Kwiatkowski. – Czeka mnie ciężka praca w barwach AZS-u – mówił nam popularny „Kwiatek”

Do drużyny zielonogórskiej dołączył także obrotowy z superligowego Chrobrego Głogów – Grzegorz Stelmasik. Władze AZS-u wiążą duże nadzieje z występami tego zawodnika

W drużynie AZS-w pierwszych miesiącach może zabraknąć jednego z czołowych graczy Cypriana Kociszewskiego, który nabawił się urazu barku podczas gry w piłkę ręczną na plaży. Dodajmy, że w ten weekend akademicy rozegrają pierwszy sparing w Wągrowcu przeciwko Nielbie. Pierwszy mecz o I -ligowe punkty 21 września. AZS zagra w Poznaniu przeciwko Grunwaldowi.

Rozmowa z trenerem Ireneuszem Łuczakiem w poniedziałkowych programach sportowych Radia Zachód i Radia Zielona Góra. 

Maciej Noskowicz

Maciej Noskowicz
e-mail:
m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.