°C

Szczypiorniści AZS-u już trenują. Bez „Cypisa”, ale z „Kwiatkiem”

fot. oficjalne logo AZS UZ Zielona Góra
 

Kilka dni temu przygotowania do rozgrywek I-ligowych rozpoczęli szczypiorniści AZS-u Zielona Góra. Lubuski zespól szlifuje formę na własnych obiektach pod okiem trenera Ireneusza Łuczaka.

W kadrze doszło do kilku zmian. Po rocznej przerwie ze Świebodzina powraca do Zielonej Góry bramkarz Marek Kwiatkowski. – Czeka mnie ciężka praca w barwach AZS-u – mówił nam popularny „Kwiatek”

Do drużyny zielonogórskiej dołączył także obrotowy z superligowego Chrobrego Głogów – Grzegorz Stelmasik. Władze AZS-u wiążą duże nadzieje z występami tego zawodnika

W drużynie AZS-w pierwszych miesiącach może zabraknąć jednego z czołowych graczy Cypriana Kociszewskiego, który nabawił się urazu barku podczas gry w piłkę ręczną na plaży. Dodajmy, że w ten weekend akademicy rozegrają pierwszy sparing w Wągrowcu przeciwko Nielbie. Pierwszy mecz o I -ligowe punkty 21 września. AZS zagra w Poznaniu przeciwko Grunwaldowi.

Rozmowa z trenerem Ireneuszem Łuczakiem w poniedziałkowych programach sportowych Radia Zachód i Radia Zielona Góra. 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku