°C

Remont odwołany, studenci wracają do swoich pokoi…

Fot. M. Steciąg
 

Władze Uniwersytetu Zielonogórskiego musiały przełożyć planowany remont małego akademika przy ul. Wojska Polskiego.

W czasie w wakacji w Domu Studenta „Wicewersal” miała zostać wymieniona instalacja elektryczna. Prace trzeba było jednak odwołać, ponieważ – jak mówi rzeczniczka uczelni Ewa Sapeńko – nie udało się znaleźć firmy, która mogłaby to zrobić:

 

Ewa Sapeńko zapewnia, że Uniwersytet Zielonogórski nie rezygnuje z wymiany instalacji elektrycznej w Wicewersalu. Jak mówi, przeprowadzenie tych prac jest niezbędne i nie będzie to pierwszy tak duży remont w tym akademiku:

 

W najbliższym czasie zielonogórska uczelnia ponownie postara się wyłonić wykonawcę prac przy wymianie instalacji elektrycznej w akademiku Wicewersal. W specyfikacji przetargowej zaznaczone jednak będzie wyraźnie, że remont będzie mógł się odbyć dopiero za rok, po zakończeniu roku akademickiego.

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku