°C

Remont odwołany, studenci wracają do swoich pokoi…

Fot. M. Steciąg

Władze Uniwersytetu Zielonogórskiego musiały przełożyć planowany remont małego akademika przy ul. Wojska Polskiego.

W czasie w wakacji w Domu Studenta „Wicewersal” miała zostać wymieniona instalacja elektryczna. Prace trzeba było jednak odwołać, ponieważ – jak mówi rzeczniczka uczelni Ewa Sapeńko – nie udało się znaleźć firmy, która mogłaby to zrobić:

 

Ewa Sapeńko zapewnia, że Uniwersytet Zielonogórski nie rezygnuje z wymiany instalacji elektrycznej w Wicewersalu. Jak mówi, przeprowadzenie tych prac jest niezbędne i nie będzie to pierwszy tak duży remont w tym akademiku:

 

W najbliższym czasie zielonogórska uczelnia ponownie postara się wyłonić wykonawcę prac przy wymianie instalacji elektrycznej w akademiku Wicewersal. W specyfikacji przetargowej zaznaczone jednak będzie wyraźnie, że remont będzie mógł się odbyć dopiero za rok, po zakończeniu roku akademickiego.

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.